مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت سوله دامداری گوسفندی جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعیین جایگاه سوله دامداری گوسفندیخرید بهترین سوله دامداری گوسفندی تهران

دامداران و کشاورزان برای مراقبت از گوسفند ها به یک پناهگاه خوب که همه مشکلات را مدیریت کند احتیاج دارند. هدف ما از گرد آوری این مطلب معرفی بهترین پناهگاه و سوله دامداری گوسفندی است.

شرکت سوله دامداری گوسفندی جدید

تعیین جایگاه سوله دامداری گوسفندی

تعیین جایگاه سوله دامداری گوسفندی دامداران احتیاج به تهیه پناهگاه کافی برای گوسفندان خود را دارند.  تأمین پناهگاه به گوسفندان این امکان را می دهد تا گوسفندان بهتر با افراط و اقلیم متفاوت متغیر که در طول سال رخ می دهد مقابله کنند و می توانند بهره وری آنها را افزایش دهند.

 گوسفندان در شرایط گوناگونی نگهداری می شوند ، از چرای گسترده گرفته تا بستن محوطه و مسکن. دامداری به هر صورتی باشد ، صاحبان و مدیران مسئولیت اخلاقی و قانونی دارند تا از رفاه حیوانات تحت کنترل خود مراقبت کنند.  الزامات اساسی – مواد غذایی کافی ، آب ، هوا ، سرپناه ، درمان ، راحتی و آزادی حرکت و بیان الگوهای رفتاری عادی – باید برآورده شود.

 در بند 9 قانون جلوگیری از ظلم به حیوانات ، جرائم ظالمانه تعریف شده و نیاز به سرپناهی مناسب و کافی برای حیوانات دارند.

 گوسفندان سالم در صورت تطابق داشتن و داشتن خوراک و آب کافی می توانند طیف گسترده ای از درجه حرارت را تحمل کنند.  با این وجود پناهگاه می تواند رفاه حیوان را بهبود بخشد و تلفات تولید را کاهش دهد.  حیوانات بدون سرپناه باید انرژی بیشتری را برای عملکرد عادی و کمتر در تولید تولید کنند.

 حیوانات باید در زمانهای بالاتر یا پایین تر از دمای متوسط ​​، دارای سرپناه شوند.  این می تواند تأثیر افراط های اقلیمی را به حداقل برساند و از رنج یا احتمالاً مرگ جلوگیری کند.

 در مناطق استرس سرما به ویژه بر رفاه گوسفندان تازه متولد شده و گوسفندان متولد شده اخیر تأثیر می گذارد. 

 در هنگام گرمای شدید اشتها کاهش می یابد و باعث کاهش وزن روزانه و راندمان خوراک می شود.  تهیه خوراک با کیفیت خوب ، بسیار خوش طعم و پناهگاه فراوان در طی دوره هایی از هوای گرم موجب کاهش بار گرمای گوسفندان و کمک به حفظ مصرف خوراک طبیعی می شود.  گوسفندان تحت تأثیر گرما در برابر اسیدوز یا بیماری متابولیکی آسیب پذیرتر هستند ، بنابراین باید هر گونه خوراک جدید به تدریج معرفی شود.  در طول دوره طولانی درجه حرارت بالا ، تهیه پناهگاه و آب خنک تازه به گوسفندان ضروری است.  جریان باد برای خنک نگه داشتن حیوانات از اهمیت بالایی برخوردار است و هنگام تصمیم گیری در مورد نوع و محل پناهندگی باید مورد توجه قرار گیرد.  همچنین برای جلوگیری از آفتاب سوختگی باید پناهگاه هایی فراهم شود که به تازگی گوسفندان خرد شده نیز از آن استفاده شود.

خرید بهترین سوله دامداری گوسفندی تهران

خرید بهترین سوله دامداری گوسفندی تهران با توجه به مطالب بالا شما می توانید بهترین سوله دامداری را برای مراقبت از گوسفندان از تهران خریداری کنید. جایگاه سوله دامداری تمام امکانات لازم را برای گوسفندان دارد.

محمد حامد معروفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09121884052

مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید