مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع ورق گالوانیزه رولی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کلی ورق گالوانیزهپخش انواع ورق گالوانیزه رولی

گالوانیزه سازی می تواند کیفیت پوشش را تغییر دهد. ورق گالوانیزه یکی از پر کاربردترین انواع ورق های روکش دار است. گالوانیزه نشان دهنده یک لایه محافظ از فلز روی است که روی سطح این صفحه رسوب می کند. روی به عنوان یک فلز قربانی عمل می کند و مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون ورق های فولادی را افزایش می دهد. از این رو جهت اطلاعات بیشتر درباره عرضه انواع ورق گالوانیزه رولی می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

عرضه انواع ورق گالوانیزه رولی

مشخصات کلی ورق گالوانیزه

مشخصات کلی ورق گالوانیزه به دلیل این ویژگی های مقاومت در برابر خوردگی ، این محصول کاربردهای گسترده ای دارد. شاید بارزترین کاربرد این ورق در سقف های شیروانی باشد. به همین دلیل ، گاهی در بازار به عنوان ورق سقف گالوانیزه یا ورق سقف شناخته می شود. این ورق روکش شده به طور کلی در محیط های مرطوب ، محیط های مستعد خوردگی و زنگ زدگی استفاده می شود.

به دلیل وجود یک لایه محافظ بر روی این ورق ، قیمت ورق گالوانیزه از قیمت سایر ورق های بدون روکش متداول مانند قیمت ورق سیاه بالاتر است. ورق رنگی و عرشه فولادی از ورق گالوانیزه به عنوان دو محصول فولادی بدست می آید که به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که گفته شد ، ماده این پوشش روی است. این فلز همراه با آهن ، عنصر اصلی ورق فولاد ، در نقش فلز قربانی ظاهر می شود.

پتانسیل الکتریکی عناصر یکی از عواملی است که رفتار عناصر و فلزات را هنگام نزدیک بودن به یکدیگر تعیین می کند. پتانسیل الکتریکی روی کمتر از آهن است ، بنابراین با مجاورت این دو فلز ، روی به عنوان آند و آهن به عنوان کاتد عمل می کنند. به این ترتیب شرایط خوردگی ایجاد می شود و پوشش خورده می شود و از ورق آهن یا فولاد زیر پوشش محافظت می شود.

ورق فولاد گالوانیزه به طور کلی ، روش های گالوانیزه ورق های فولادی را می توان به دو دسته گالوانیزه گرم و سرد تقسیم کرد. کیفیت پوشش ایجاد شده با روش گالوانیزه بالاتر است ، بنابراین قیمت ورق گالوانیزه تولید شده با این روش از انواع دیگر بالاتر است. البته می توان گفت که کلیه محصولاتی که هم اکنون در بازار هستند به روش گرم تولید می شوند. فلز روی یکی از کمترین درجه حرارت جوش و تبخیر را در بین انواع فلزات دارد.

روش خشک بر اساس این خاصیت این فلز است. در دمای 907 درجه سانتیگراد ، مذاب شروع به جوشیدن می کند و به آرامی تبخیر می شود. در این روش ورقهای فولادی در محفظه های خاصی قرار می گیرند و بخار فلز وارد آنها می شود. بخار روی در صورت تماس با سطح سرد صفحه ، به پوششی تبدیل می شود. به این ترتیب ورق گالوانیزه با پر كردن تمام نواحی سطح ورق سرد تولید می شود.

عرضه ورق گالوانیزه رنگی یکی از انواع ورق های روکش است که ظاهر متفاوت و زیبایی دارد. پایه این نوع ورق ها ورق گالوانیزه است که به اشکال خاصی رنگ آمیزی شده است. ورق گالوانیزه در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. وقتی لایه ای از رنگ پلیمری روی آن قرار می گیرد ، این مقاومت دو برابر می شود. برخلاف ورقهای رنگ شده معمولی ، پوشش رنگی ورق گالوانیزه رنگی در هنگام آسیب در برابر خوردگی مقاومت می کند.

برای صفحه معمولی رنگ آمیزی شده است ، اما در صورت از بین رفتن برخی از پوشش ها ، نوع خاصی از خوردگی با سرعت زیاد ایجاد می شود. ورق گالوانیزه رنگی معمولاً رول می شود و به عنوان ورق سقف رنگی استفاده می شود. فرم رول فرایندی است که در آن شکل یک ورق از حالت ساده به یک ورق منحنی تبدیل می شود. این فرایند با کمک یک سری غلتک انجام می شود. بنابراین به دلیل پوشش رنگی این ورق ، قیمت ورق گالوانیزه رنگی از قیمت ورق گالوانیزه و انواع ورق روغن بالاتر است.

پخش انواع ورق گالوانیزه رولی

پخش انواع ورق گالوانیزه رولی شرکت ما در زمینه تولید ورق گالوانیزه رولی فعالیت دارد و توانسته با پخش انواع ورق گالوانیزه رولی به سراسر کشور و جذب مشتریان خارجی این محصول را با قیمت به روز و منطقی به کشورهای دیگر آسیایی و اروپایی نیز صادر کند که می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و نحوه صادرات این محصول به سایت رسمی ما مراجعه کنید.

محمد حامد معروفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09121884052

مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید