مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ورق گالوانیزه عرشه فولادی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

وزن متفاوت ورق گالوانیزه عرشه فولادیقیمت ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تیرچه بلوک

ورق گالوانیزه عرشه فولادی در سال های اخیر کاربردهای فراوانی داشته است. این ورق در اندازه هایی با عرض های مختلف و همچنین ضخامت های متنوع به فروش می رسد. فروشنده این محصولات در شهرهای مختلف همچون شیراز اقدام به فروش آن می کند.

فروشنده ورق گالوانیزه عرشه فولادی شیراز

وزن متفاوت ورق گالوانیزه عرشه فولادی

وزن متفاوت ورق گالوانیزه عرشه فولادی از کاربردهای اصلی و همچنین بسیار مهم عرشه فولادی ساخت سقف های ساختمانی می باشد. این محصولات جایگزین بسیار مناسبی تیرچه و بلوک بوده و مزایای بسیار فراوانی نسبت به آنها دارد.

از جمله این مزایا می توان به امنیت بالا، سبک بودن و وزن پایین تر، کیفیت بیشتر و … اشاره کرد. همچنین پیاده سازی این نوع سقف ها سرعت بالاتری نسبت به دیگر انواع موجود داشته و با توجه به این که زمان یکی از مهم ترین فاکتورها در همه پروژه ها می باشد اقبال عمومی نسبت به این ورق ها بیشتر شده است.

گفتیم که ورق های گالوانیزه عرشه فولادی در عرض ها و همچنین ضخامت های مختلفی تولید می شوند. کاملاً بدیهی و آشکار است که هر چه ضخامت یک ورق بیشتر باشد وزن آن در واحد سطح بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال در ورق هایی نظیر 0.80 میل، 0.90 میل و 1 میل، وزن ورق گالوانیزه به ترتیب 8 کیلوگرم، 9 کیلوگرم و 10 کیلوگرم را برای یک متر مربع خواهیم داشت.

از عرض های این محصولات می توان به نمونه رایج آن که 125 سانتی متر می باشد اشاره کرد. ورق گالوانیزه روش نصب خاص خود را دارا می باشد. برای این منظور مصالح و ابزار خاص دیگری مورد نیاز هستند. این موارد عبارتند از گل میخ، میلگردهایی که به صورت شبکه ای نصب شده اند، بتن آماده، فلاشینگ و …

قیمت ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تیرچه بلوک

قیمت ورق گالوانیزه عرشه فولادی با تیرچه بلوک نصب ورق های گالوانیزه عرشه فولادی از مراحل مختلفی تشکیل می شود. به عنوان مثال می توان به مراحلی نظیر انتقال ورق ها به طبقه های مختلف ساختمان، جاگذاری عرشه ها، نصب میلگرد و سپس گل میخ و در نهایت بتن ریزی اشاره کرد.

در معرفی انواع ورق های گالوانیزه آنها را با تیرچه بلوک مقایسه می کنند تا مزیت ها به طور کاملی آشکار شود. به عنوان مثال یکی از برتری هایی که این ورق ها نسبت به تیرچه بلوک دارند سرعت بالای نصب اجرای آنها می باشد. همچنین این سقف ها نسبت به سقف های تیرچه بلوک صلب تر می باشند.

دیگر مسئله ای که وجود دارد این است که در تیرچه بلوک ها امکان شکسته شدن پاشنه تیرچه بلوک وجود دارد. در حالی که در عرشه فولادی با اشکالاتی از این دست روبرو نخواهیم بود. ورق های گالوانیزه را می توان در سقف هایی با شکل های مختلف مانند سقف های قوس دار و همچنین مثلثی اجرا کرد. اما تیرچه بلوک در چنین مواردی دچار محدودیت می باشد.

از طرفی قیمت تمام شده برای پیاده سازی ورق گالوانیزه بسیار پایین تر از تیرچه بلوک می باشد. این قیمت با در نظر گرفتن انواع مصالح مورد نیاز و ملزومات (نظیر رول فرمینگ، فلاشینگ، گل میخی و حلقه سرامیکی، میخ و چاشنی، بتن و دستمزد برای ورق گالوانیزه و بلوک های سفالی، میلگرد، بتن، تیرچه بتنی، دستمزد و … برای تیرچه بلوک) بررسی شده است. با این حساب می توان گفت که قیمت اجرای تیرچه بلوک تقریباً دو برابر هزینه تمام شده برای اجرای ورق گالوانیزه فولادی می باشد.

محمد حامد معروفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09121884052

مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید