مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم ورق گالوانیزه رولی مشبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کامل درباره ورق گالوانیزه رولیخرید ورق گالوانیزه رولی مشبک

فروش مستقیم ورق گالوانیزه رولی مشبک یکی از روش های به دست آوردن ورق های مورد نظر در داخل کشور بوده است. در صنعت فولاد به ورق هایی که به منظور پیشگیری از خوردگی با روش آبکاری می کنند را ورق های گالوانیزه می گویند. این پوشش باعث می شود ورق گالوانیزه در برابر خراشیدگی، زنگ زدگی، تغییر شکل، تنش و پرس و غیره مقاوم بوده باشند.

فروش مستقیم ورق گالوانیزه رولی مشبک

اطلاعات کامل درباره ورق گالوانیزه رولی

اطلاعات کامل درباره ورق گالوانیزه رولی ورق گالوانیزه رولی شل ظاهری شبیه به رول را دارا می باشد این ورق ها طی یک سری فرایند های خاصی در شرکت های فولاد سازی تولید می شوند. یکی از مراحل تولید ورق گالوانیزه پوسته زدایی نام دارد که برای این کار به تجهیزات خاصی نیاز می باشد. این فرایند باعث بهبود سطح ورق می شود ولی طی نورد گرم ورق در تماس مستقیم با هوا قرار گرفته و سطح غیر براقی را به خود می گیرد.

ورق های گالوانیزه به گونه ای ساخته شده اند که اگر قسمتی از آن ها دچار شکستگی قرار گیرد این ورق ها دچار زنگ زدگی قرار نمی گیرد این مورد از ویژگی های ورق های گالوانیزه در سطح بازار بوده است. چون بر روی ورق گالوانیزه فرایند پیلی الکتروشیمیایی صورت می گیرد و روی به صورت آند در سطح ورق ظاهر می شود و در این جا ایفای نقش می کند. این عامل باعث می شود ورق گالوانیزه زنگ نزند.

خوردگی و زنگ زدگی آهن همیشه در حضور اکسیژن صورت می گیرد هر جا که آهن باشد بر روی آن عمل اکسایش صورت می گیرد و فرآیند آند بر روی ورق به وجود می اید. از ا ین ورق ها در صنایع متعددی در داخل کشور استفاده می کنند.

از ورق گالوانیزه در زمینه ساخت لوله بخاری، کانال کولر، کابینت آشپزخانه، شیروانی منازل و لوله های آب و یا در هر مکانی که احتمال زنگ زدگی و خوردگی وجود دارد از این ورق ها استفاده می کنند تا از به وجود آمدن خسارت به تاسیسات جلوگیری به عمل آید. 

خرید ورق گالوانیزه رولی مشبک

خرید ورق گالوانیزه رولی مشبک خرید ورق گالوانیزه رولی مشبک بهتر است که به صورت بدون واسطه بوده باشد در این روش ورق گالوانیزه با هزینه مناسبی تهیه می شود. ورق سوراخ سوراخ شده را در سطح بازار ورق گالوانیزه مشبک می گویند. به این سازه ها ورق پانچ نیز گفته می شود.

ورق مشبک را با روش های متعددی می توان برای خرید خود طبقه بندی کرد. ضخامت این ورقها با میلیمتر بیان می شود. قطر هر کدام یک از سوراخ ها از 0/5 میلی متر تا 30 میلی متر در بازار متغیر می باشد این سازه ها در انواع اشکال هندسی نیز برای مصرف مشتریان تولید می شوند.

محمد حامد معروفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09121884052

مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید