مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی ورق گالوانیزه سوراخ دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره ورق گالوانیزه تختقیمت روز ورق گالوانیزه سوراخ دار

ورق گالوانیزه سوراخ دار گونه ای از تجهیزاتی هستند که در بخش های مختلف صنعتی و عمدتا برای مقاوم سازی سازه های فولادی در برابر رطوبت به کار برده می شوند. آتش سوزی، باران های سیل آسا و طوفان از جمله خطراتی است که سازه های فلزی را تهدید کرده و سبب آسیب وارد ساختن به آنها و زنگ زدگی شان می شود. از این رو انواع ورق گالوانیزه تخت به صورت کلی به فروش رسیده و در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش کلی ورق گالوانیزه سوراخ دار

همه چیز درباره ورق گالوانیزه تخت

همه چیز درباره ورق گالوانیزه تخت فلزاتی مانند آهن و فولاد در برابر خوردگی و زنگ زدگی از مقاومت کمی برخوردار بوده و از این رو نیاز به یک لایه محافظت کننده دارند تا بدان وسیله از طول عمر مفیدی برخوردار باشند. به همین جهت با استفاده از فلزاتی مانند روی، سطح فلزات آهنی یا فولادی را پوشش داده و عملی که طی این فرایند انجام می شود اصطلاحا گالوانیزه نمودن نامیده می شود.

این عمل سبب خواهد شد که فلز مربوطه به هیچ وجه زنگ نزده و شکسته نشود. از طرفی استفاده از این ورق ها بسیار مقرون به صرفه بوده و قابلیت استفاده از آنها در سطوح مختلف وجود دارد.

نرده ها، چراغ خیابان ها، استادیوم های ورزشی و سقف منازل و صنعت خودروسازی از جمله برخی موارد استفاده از ورق گالوانیزه تخت را نشان می دهد.

گالوانیزه کردن سبب ایجاد یکنواختی در سطح مورد نظر شده و طی این فرایند محصولاتی با ضخامت و دوام متفاوت ایجاد می شوند. 

لایه ای به این شکل ایجاد می شود به فلز اولیه چسبیده و از طرفی در برابر اصطکاک نیز مقاوم می باشد. گالوانیزه شدن به صورت ورق های چند لایه نیز انجام می گیرد. انتخاب تعداد لایه ها بستگی به نوع و سطح مورد نظر و کاربرد آن دارد. 

افزون بر این مقاومت فلز مورد نظر افزایش یافته و در نتیجه استفاده از این سطوح سالیان دراز امکان پذیر باشد. در فرایند گالوانیزه کردن از فولاد گالوانیزه نیز می توان استفاده کرد.

قیمت روز ورق گالوانیزه سوراخ دار

قیمت روز ورق گالوانیزه سوراخ دار کاربرد ورق گالوانیزه سوراخ دار و سطح مورد نظر و همچنین تعداد لایه های به کار رفته در آن از جمله مهمترین موارد تعیین کننده قیمت ورق گالوانیزه می باشد.

از آن جا که عمدتا از فلز روی برای گالوانیزه کردن استفاده می شود از این روی قیمت تولید این فلز نیز تاثیر مستقیمی بر تعیین قیمت ورق تولید شده در نهایت خواهد داشت. 

این امر سبب می شود در زمان هایی که نرخ فلزات اساسی مانند فولاد و روی افزایش می یابد نرخ مواد اولیه نیز جهت گالوانیزه نمودن سطوح مختلف افزایش یابد. 

محمد حامد معروفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد حامد معروفی​

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09121884052

instagram icon اینستاگرام: galvanize.kashan@

email icon ایمیل: Ssoolekavir@gmail.com

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید