مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع پشم شیشه عایق سقف اهواز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازیافت انواع پشم شیشه عایق سقففروش ویژه پشم شیشه عایق سقف

پشم شیشه، از ذوب کردن شیشه و تبدیل به الیاف ریز به دست می آید. پشم شیشه از انواع الیاف معدنی می باشد، که عایق نیز می باشد، پشم شیشه ها قابل بازیافت می باشند و کارایی زیادی برای ما دارند.

پشم شیشه عایق سقف، در کشور ما در چندین کارخانه تولید می شود و به عنوان عایق گرما و صدا در سقف ها از آن استفاده می شود و محصول بسیار پرکاربردی است.

قیمت انواع پشم شیشه عایق سقف اهواز

بازیافت انواع پشم شیشه عایق سقف

بازیافت انواع پشم شیشه عایق سقف

پشم شیشه عایق سقف یکی از انواع پشم شیشه می باشد، یکی از ویژگی هایی که این محصول را پرطرفدار کرده است، قابل بازیافت بودن این محصول است. پشم شیشه عایق سقف با محیط زیست سازگار می باشد و خسارتی بر محیط زیست ما وارد نمی کند. 84% پشم شیشه عایق سقف قابل بازیافت می باشد. این محصول از دفع زباله زیاد و هدر رفتن منابع با ارزش جلوگیری می کند. این محصول از شیشه های بازیافتی تولید می شود.

عایق پشم شیشه از شیشه قابل بازیافت، سنگ آهک، خاکستر سودا و شن و ماسه تشکیل می شود، وجود این مواد در پشم شیشه عایق را قابل بازیافت کرده است. وجود آن برای محیط زیست ضرری ندارد و با محیط زیست سازگار می باشد. این پشم شیشه مواد سمی ندارد و از رشد باکتری ها و حشرات موذی داخل این پشم شیشه جلوگیری می کند و حرارت 850 درجه سانتی گراد را در خود می تواند نگه دارد.

بازیافت پشم شیشه، یکی از مزیت های مهم پشم شیشه عایق می باشد.

فروش ویژه پشم شیشه عایق سقف

فروش ویژه پشم شیشه عایق سقف

پشم شیشه عایق سقف، کاربرد های زیادی در زندگی روزانه ما دارد. وجود این پشم شیشه در سقف مانند عایق حرارتی و صوتی عمل می کند.

این پشم شیشه در بسیاری از کارخانه ها در شهر های مختلف کشور تولید می شود و در سایر شهر ها عرضه می شود. کسانی که در پوشش دهی سقف مهارت دارند و در این عرصه فعالیت دارند و یکی از مهم ترین خریداران پشم شیشه عایق سقف هستند. برای خرید این محصول به صورت عمده می توانیم به کارخانه ها مراجعه کنیم و بدون واسطه محصول خود را تهیه کنیم. و برای تهیه محصول به صورت جزئی می توانیم به فروشگاه های فروش پشم شیشه عایق مراجعه کنیم. یکی دیگر از راه های خرید پشم شیشه مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر می باشد. برای تهیه پشم شیشه عایق سقف حتما باید به کیفیت آن هنگام خرید توجه کنیم.

پشم شیشه فویل دار، یکی از انواع پشم شیشه می باشد که کاربرد زیادی دارد در کشور، این پشم شیشه دارای فویل های آلومینیومی نازک می باشد.

محمد حامد معروفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09121884052

مجموعه صنعت سوله شما را به خرید بهترین محصولات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید