مشاوره و سفارش

انواع توری چشم ریز:

توری حصاری در حصار کشی دور باغ ها و محصور نمودن باغ‌های میوه، کارگاه‌های ساختمانی و ویلا ، جهت حفاظت از سقوط کارگران هنگام عملیات های ساختمانی ، به عنوان قفس برای حیوانات ، حفاظ بزرگراه ها،فرودگاه و ترمینال و همچنین به عنوان آرماتور در دیوارهای بتنی کاربرد دارد.

 

انواع محصول دوم

انواع ورق گالوانیزه:

ورق‌های گالوانیزه که کاربرد فراوانی در صنایع متفاوت دارند، به دلیل پوشش خاص خود دچار زنگ‌خوردگی نمی‌شوند؛ همین امر سبب گردیده تا این ورق‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار باشند.ورق‌های گالوانیزه که کاربرد فراوانی در صنایع متفاوت دارند، به دلیل پوشش خاص خود دچار زنگ‌خوردگی نمی‌شوند؛ همین امر سبب گردیده تا این ورق‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار باشند.

 

انواع توری چشم ریز

پشم شیشه:

بیشترین مصرف الیاف شیشه در ایران برای ورق‌سازی و ساخت قطعات صنعتی است،کاربرد‌های این ماده در بخش‌هایی از قبیل دیوارپرده ،عایق صوتی و حرارت ، کاشی‌های سقف ، مجرای لوله کشی ، ساخت مخازن و کانال‌هایهوایی بوده، هم چنین در بخش‌های صنعتی و ساختمانی نیز کاربرد‌های فراوانی دارد.

 

 

 

 

 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع ورق گالوانیزه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع ورق گالوانیزه رنگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع کارتن پلاست-سفارشیموجودتماس بگیرید
پشم شیشه-سفارشیموجودتماس بگیرید
توری چشم ریز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

Ssoolekavir@gmail.com

واتس اپ

کلیک کنید

اینستاگرام

galvanize.kashan@

درباره ما :

مجموعه صنعت سوله، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع ورق گالوانیزه و رنگی و روغنی ،انواع کارتن پلاست ،پشم شیشه مرغوب ، توری چشم ریز  آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

آدرس کارخانه ۱) کاشان شهرک صنعتی فتح المبین بلوارسرداران لاله هفتم
۲)کاشان شهرک صنعتی امیرکبیر بلوارشادمان کیمیای یک
۳) دفتر مرکزی تهران نارمک خیابان سمنگان نبش قنبریان پلاک ۲/۱واحد۴

مدیر مجموعه صنعت سوله

محمد حامد معروفی

Call Now Buttonتماس بگیرید